Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Анонси

 Анонси  на листопад місяць 2018 року

Дата

Захід

Місце і час проведення

Відповідальний

01 листопада (четвер)

1-4 листопада – осінні канікули.

Робота закладів освіти відповідно  планів роботи на канікули.

Заклади освіти

Адміністрації закладів

02 листопада

(п´ятниця)

Тренінг на тему «Дизайн-мислення для освітніх інновацій» для педагогів закладів освіти.

ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

9.00

Сокирко Т.Г.

03 листопада

(субота)

 

 

 

04 листопада

(неділя)

 

 

 

05 листопада (понеділок)

 

 

 

06 листопада (вівторок)

Засідання творчої групи вчителів фізики на тему «Скарбничка педагогічних ідей»

РМК

10.00

Гергель О.В.

 

07 листопада (середа)

1. Тренінг «Формування навичок етикету у дітей дошкільного віку» для педагогів ЗДО.

Городищенський ЗДО № 1 «Джерельце»

9.00

Мазур Л.П.

2. Семінар-навчання з питань охорони праці та цивільного захисту для керівників закладів освіти.

РМК

9.00

Пислиця П.В.

08 листопада  (четвер)

 

 

 

09 листопада

(п´ятниця)

1. Заходи до Дня української писемності та мови.

Заклади освіти

Адміністрації закладів

освіти

10 листопада

(субота)

Районна олімпіада з історії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Зеленська Т.І.

11 листопада

(неділя)

Районна олімпіада з інформаційних технологій.

Опорний навчальний заклад – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

8.00

Гергель О.В.

Районна олімпіада з російської мови і літератури.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

12.00

Антоненко С.В.

12 листопада (понеділок)

 

 

 

13 листопада (вівторок)

Районний турнір Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», номінація «Географія» (м. Корсунь-Шевченківський)

м. Корсунь-Шевченківський

Сокирко Т.Г.

14 листопада  (середа)

1. Семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва на тему «Майстер-клас «TripArt.Пленер»

Районний методичний кабінет

9.00

Зеленська Т.І.

  2. Виїздний семінар вчителів біології м. Черкаси 9.00 Бабич О.В.

15 листопада (четвер)

Районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», номінація «Основи здоров´я»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.30

Сокирко Т.Г.

 

16 листопада

(п´ятниця)

Семінар-практикум для наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

РМК

10.30

Сокирко Т.Г.

Мацькова Л.Л.

17 листопада

(субота)

1. Районна олімпіада з хімії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Бабич О.В.

2. Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.00

Антоненко С.В.

18 листопада

(неділя)

1. Районна олімпіада з правознавства.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Зеленська Т.І.

2. Районна олімпіада з економіки.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

12.00

Гергель О.В.

19 листопада (понеділок)

 

 

 

20 листопада (вівторок)

 

1. Заходи до Всесвітнього дня  дитини.

Заклади освіти

Адміністрації закладів

освіти

2. Семінар-практикум директорів ЗЗСО на тему «Керівництво впровадження у освітній процес Державного стандарту початкової освіти»

В´язівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.00

Кирпатий М.М.

3. Семінар працівників шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – шлях формування інформаційної компетентності учня»

Інтернет-режим

Бабич О.В.

21 листопада (середа)

1. Заходи до Дня Гідності та Свободи.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

2. Семінар-практикум вчителів  початкових класів (1 клас) на тему «Розвивальне освітнє середовище у початковій школі як чинник становлення успішної особистості в соціумі».

Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

9.30

Сокирко Т.Г.

3. Засідання студії педагогічних інновацій вихователів ЗДО «Використання малювання  для активізації розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Городищенський ЗДО № 3 «Веселка»

Мазур Л.П.

22 листопада (четвер)

1. Семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему «Впровадження  технологій   критичного мислення  на уроках зарубіжної літератури».

Інтернет-режим

Антоненко С.В.

23 листопада (п´ятниця)

1. Заходи до Дня  пам´яті жертв Голодомору.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

 

24 листопада (субота)

Районна олімпіада з англійської мови, німецької мови.  

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Сокирко Т.Г.

25 листопада (неділя)

1. Районна олімпіада з географії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Бабич О.В.

26 листопада (понеділок)

 

 

 

27 листопада

(вівторок)

 

 

 

28 листопада

(середа)

1. Семінар-практикум  заступників директорів з виховної роботи на тему «Виховна система школи  як оптимальний простір життя та творчої особистості»

Опорний навчальний заклад – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

9.00

Жовталюк Н.П.

Зеленська Т.І.

2. Семінар-практикум вчителів трудового навчання (обслуговуючих видів праці). Майстер-клас «Від зернини до картини» (виготовлення виробів з природніх матеріалів).

Районний методичний  кабінет

9.00

Виговська О.В.

3. Семінар вихователів ЗДО «Розвиток і формування у дошкільників навичок ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з оточуючими».

Городищенський ЗДО № 2 «Зірочка»

10.00

Мазур Л.П.

29 листопада (четвер)

     

30 листопада (п´ятниця)

1. Семінар-практикум вчителів початкових класів  (2 клас). Педагогічна майстерня з питання «Формування  критичного мислення молодших школярів в умовах особистісно-орієнтованого  навчання».

Районний методичний кабінет

9.00

Сокирко Т.Г.

 

2. Заходи до Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

  3. Навчання лідерів учнівського самоврядування

РБДЮ 

9.00

Бойко Н.І.