Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації

Анонси

Анонси  на січень місяць 2017 року

Дата

Захід

Місце і час проведення

Відповідальний

01 січня  (понеділок)

1-14 січня – новорічні та різдвяні ранки

Заклади освіти

(відповідно до планів роботи на зимові канікули)

Адміністрації закладів освіти

02 січня

(вівторок)

 

 

 

03 січня  (середа)

1. Педагогічні читання з гуманної педагогіки.

 

опорний навчальний заклад - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (актова зала)

9.00

Сокикрко Т.Г.

Романенко Р.І.

 

 

2. Круглий стіл «Мотивація учнів до вивчення іноземних мов».

Районний методичний кабінет

10.00

Круць С.В.

04 січня (четвер)

1. Виїзний семінар вчителів суспільних дисциплін музей-садиба В.Чорновола.

с. Вільхівець

 

Зеленська Т.І.

 

2. Засідання творчої групи  вчителів початкових класів щодо впровадження ІКТ.

Районний методичний кабінет

Сокирко Т.Г.

Цимбал І.І.

3. Ярмарка ідей. Інтерактивні  методи навчання на уроках математики.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10.00

Виговська О.В.

Саченко О.М.

 

4. Майстер-клас «Розвиток пізнавальної і творчої активності учнів шляхом  застосування різноманітних форм і методів».

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10.00

Антоненко С.В.

05 січня (п’ятниця)

1.  Засідання творчої групи  вчителів початкових класів щодо підготовки до впровадження  нового  Державного стандарту.

Районний методичний кабінет

9.00

Сокирко Т.Г.

Ходій С.С.

 

2. Круглий стіл «Проведення нестандартних уроків з фізики»

 

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10.00

Виговська О.В.

Зубко О.А.

3. Трибуна передового досвіду «Знахідки та відкриття вчителів образотворчого мистецтва»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10.00

Круць С.В.

 

4. Трибуна передового досвіду «Знахідки та відкриття вчителів музичного мистецтва».

Районний методичний кабінет

12.00

Круць С.В.

06 січня (субота)

 

 

 

07 січня (неділя)

 

 

 

08 січня (понеділок)

 

 

 

09 січня (вівторок)

1. Обласний етап  олімпіад:астрономія, російська мова

ЧОІПОПП

9.00

Виговська О.В.

Антоненко С.В.

2. Педагогічна майстерня «Використання інтерактивних технологій навчання та застосування WEВ.2.0 на  уроках зарубіжної літератури».

Районний методичний кабінет

10.00

Антоненко С.В.

Римська Л.В.

10 січня (середа)

1. Майстер-клас для вчителів трудового навчання.

Районний методичний кабінет

9.00

Виговська О.В.

 

2. Засідання творчої групи вчителів  англійської мови .

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

14.30

Круць С.В.

Гайдамака Т.М.

11 січня (четвер)

1. Обласний етап олімпіади з фізики.

 

ЧОІПОПП

9.00-134.00

Виговська О.В.

2. Майстер-клас вчителів  природничого циклу (хімія, біологія) «Використання інтерактивних технологій навчання та  інтерактивної дошки  засобами Elite panabook».

Районний методичний кабінет

10.00

Бабич О.В.

12 січня (п’ятниця)

1. Обласний етап олімпіади з української мови і літератури.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Антоненко С.В.

2. Майстер-клас для вчителів  географії «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом впровадження інтерактивних  та мультимедійних засобів навчання»

Районний методичний кабінет

10.00

Бабич О.В.

 

13 січня (субота)

 

 

 

14 січня (неділя)

 

 

 

15 січня (понеділок)

1. Обласний етап  олімпіади з екології.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Бабич О.В.

16 січня (вівторок)

1. Обласний етап  олімпіади з історії.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Зеленська Т.І.

17 січня (середа)

1. Обласний етап  олімпіади з хімії.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Бабич О.В.

18 січня (четвер)

1. Обласний етап  олімпіади з правознавства.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Зеленська Т.І.

19 січня (п’ятниця)

1. Обласний етап  олімпіади з географії.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Бабич О.В.

20 січня (субота)

 

 

 

21 січня (неділя)

1. Обласний етап  олімпіади з математики.

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Виговська О.В.

22 січня (понеділок)

Заходи до Дня Соборності України та 99-річниці Акта Злуки.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

23 січня (вівторок)

Семінар для вчителів художної культури на тему: "Розвиток і самореалізація особистості через активну художню діяльність і творче самовираження у сфері мистецтва та системне застосування новітніх технологій"

Інтернет-режим

Антоненко С.В.

24 січня (середа)

Засідання ради районного методичного кабінету.

Районний методичний кабінет, заступники директорів з навчально-виховної роботи

9.00

СокиркоТ.Г.

25 січня (четвер)

 

 

 

26 січня (п’ятниця)

Заходи до Міжнародного дня  пам´яті жертв Голокосту.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

 

27 січня (субота)

Обласний етап олімпіади з математики (ІІ тур), біології

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Виговська О.В.

Бабич О.В.

28 січня (неділя)

 

 

 

29 січня (понеділок)

Заходи до дня пам´яті Героїв Крут.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

30 січня (вівторок)

 

 

 

31 січня (середа)

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти.

Районний методичний кабінет

9.00

Кирпатий М.М.