Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації

Відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини - 2018»

Відповідно до листа Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 04.01.2017 року №04/01-19 23 березня 2018 року в Опорному навчальному закладі – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини - 2018».

У конкурсі взяли участь дитячі художні колективи та окремі виконавці з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району і Городищенського комунального закладу «Районний будинок дітей та юнацтва».

Городищина багата на таланти. Високий рівень творчої майстерності продемонстрували і переможцями районного етапу стали:

1) у номінації «Хорове виконавство»:

- учні 6 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Тобі, країно» (керівник Ніна Гаращенко) – ІІ місце;

2) у номінації «Інструментальне виконавство»:

- фольклорний колектив «Троїсті музики» Мліївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені М.М. Артеменка (керівник Микола Яровий) – І місце;

3) у номінації «Вокал»:

- сімейний квартет Панасенків Опорного навчального закладу – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Людмила Борщ) – І місце;

- соліст-вокаліст Валентина Шаповал, учениця Хлистунівської ЗОШ          І-ІІІ ступенів, «Моя Україна» (керівник Вікторія Решетняк) – І місце;

- соліст-вокаліст Ліна Терещенко, учениця Товстівського навчально-виховного комплексу, «Україна, матусю моя» (керівник Зіна Харенко) –               І місце;

- вокальний ансамбль «Домінанта» Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені С.С.Гулака-Артемовського, «Назустріч долі» (керівник Ігор Буравський) – ІІ місце;

- вокальний ансамбль «Домінанта» Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені С.С.Гулака-Артемовського, «Україна – це ми» (керівник Ігор Буравський) – ІІ місце;

- соліст-вокаліст Софія Кириленко, гуртківець Городищенського комунального закладу «Районний будинок дітей та юнацтва», «Не твоя війна» (керівник Лариса Миронова) – ІІ місце;

- соліст-вокаліст Богдан Бур’ян, учень Петропавлівського навчально-виховного комплексу, «Любіть Україну» (керівник Василь Бобров) – ІІ місце;

- вокальний ансамбль «Ліра» Опорного навчального закладу – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Людмила Борщ) – ІІ місце;

- вокальний ансамбль «Дивоспів» Вільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Острівець любові» (керівник Віктор Громадко) – ІІ місце;

- вокальний ансамбль «ВІВАТ» Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Там, де ми є» (керівник Ніна Гаращенко) – ІІІ місце;

- соліст-вокаліст Анна Боюк, гуртківець Городищенського комунального закладу «Районний будинок дітей та юнацтва», «Черевички» (керівник Лариса Миронова) – ІІІ місце;

4) у номінації «Фольклор»:

- ансамбль «Льонок» Городищенського комунального закладу «Районний будинок дітей та юнацтва», «Ішло дівча лучками» (керівники Лариса Миронова, Наталія Медвідь) – ІІІ місце;

5) у номінації «Хореографія»:

- хореографічний колектив «Феєрія» Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Крутуха» (керівник Надія Звєрєва) – І місце;

- хореографічний колектив «Феєрія» Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Молодичка» (керівник Надія Звєрєва) – І місце;

- Владислав Дирда, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, соло «Radioactive» (керівник Наталія Петренко) – І місце;

- хореографічний ансамбль «Емоція», Городищенський комунальний заклад «Районний будинок дітей та юнацтва», «Модерн» (керівник Аліна Качан) – ІІ місце;

- Іванна Петренко, учениця Городищенського економічного ліцею, соло «Дощ» (керівник Оксана Петренко) – ІІ місце;

- хореографічний колектив «Перлина» Цвітківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Саїді» (керівник Інна Здесенко) – ІІІ місце;

- хореографічний ансамбль «Ексклюзив», Городищенський комунальний заклад «Районний будинок дітей та юнацтва», «Танго» (керівник Наталія майборода) – ІІІ місце;

6) у номінації «Театральне мистецтво»:

- гуморист Назар Салій, учень Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,         «Розлука баби і внука» (керівник Ольга Дудник) – І місце;

- Вікторія Гарань, гуртківець Городищенського комунального закладу «Районний будинок дітей та юнацтва», «Маруся Чурай» (керівник Юлія Осадча) – І місце;

- драматичний гурток «Дивограй», Городищенський комунальний заклад «Районний будинок дітей та юнацтва», «Сорочинська ярмарка» (керівник Юлія Осадча) – І місце;

- гуморист Антон Берко, учень Мліївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ода «Сало» (керівник Олена Стародуб) – ІІ місце;

- колектив «Фреш» Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені С.С.Гулака-Артемовського, «Язиката хвеська» (керівник Наталія Мостепанюк) – ІІ місце;

- драматичний колектив «Почуття» Валявської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Голод душі» (керівник Алла Горбань) – ІІ місце;

- Грищенко Аріана, Лебідь Анастасія, учні Городищенської ЗОШ             І-ІІІ ст. №1 імені С.С.Гулака-Артемовського, «На ярмарку» (керівник Наталія Мостепанюк) – ІІ місце;

- драматичний колектив: Шаталов Антон, Сукач Софія, Степанова Юлія, учні Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені С.С.Гулака-Артемовського, «Телепат» (керівник Наталія Мостепанюк) – ІІІ місце;

- Олексієнко Катерина, учениця Орловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Моє село» (керівник Тетяна Вигінна) – ІІІ місце;

- Анна Оропай, учениця Воронівського навчально-виховного комплексу, «І все на світі можна пережити…» (керівник Віталіна Черкашина) – ІІІ місце.

Варто відмітити оригінальність і самобутність наступних номерів художніх колективів та окремих виконавців:

- соліста-вокаліста Шейкіної Людмили, учениці Воронівського навчально-виховного комплексу, «Мова єднання» (керівник Віталіна Черкашина);

- вокального дуету Кропиви Вікторії та Сізової Олександри, учениць Калинівського навчально-виховного комплексу, «Любіть Україну» (керівник Інна Мінченко);

- хореографічного колективу «Задаваки» Мліївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, «Святковий вальс» (керівник Людмила Зінченко);

- соліста-вокаліста Демченко Аріни, учениці Вільшанської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Хай радіють усі» (керівник Віктор Громадко);

- соліста-вокаліста Пузенко Анни, учениці Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Батьки мої» (керівник Катерина Милокост);

- хореографічного колективу «Перлина» Цвітківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Халіджі» (керівник Інна Здесенко);

- вокального дуету Юрик Софії та Теличко Вікторії, учениць Дирдинської ЗОШ І-ІІ ступенів, «Синьоока україночка» (керівник Вікторія Решетняк);

- хореографічного ансамблю «Льонок», Городищенський комунальний заклад «Районний будинок дітей та юнацтва», «Черевички» (керівник Наталія Медвідь);

- хореографічного ансамблю «Льонок», Городищенський комунальний заклад «Районний будинок дітей та юнацтва», «Зоряний саундтрек» (керівник Наталія Медвідь);

- соліста-вокаліста Романенко Крістіни, учениці Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Don’t Wanna Dance» (керівник Ніна Гаращенко).

  

    

  



« повернутися до списку новин