Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Результати районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

3 клас 

І місце - Харченко Поліна, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ місце - Климчук Єва, Валявська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Петрук Вікторія, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

ІІІ місце - Дорофеєв Максим, Дирдинська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце - Маренич Софія, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце - Богач Максим, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

ІІІ місце - Губеня Ангеліна, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

4 клас

 ІІ місце - Семененко Каріна, Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Рябовол Софія,  Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

ІІІ місце - Каракай Діана, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Буряк Богдан, Орловецька ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Майборода Маряна, Вільшанська ЗОШ І-ІІ ст.

5 клас

І місце - Перховка Альона, В'язівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Руденко Ліза, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце - Володько Маряна, Хлистунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Лисенко Поліна, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3,

6 клас

ІІ місце - Завгородня Вероніка, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ місце - Гладка Аліна, Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце - Лисенко Вікторія, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

7 клас

ІІ місце - Красіцька Анастасія, Цвітківська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Тригуб Аліна, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

ІІІ місце - Павловська Анастасія, Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Гладка Альона,  Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

8 клас

ІІ місце - Шаповал Валентина. зХлистунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Старик Вікторія, Вільшанська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце - Саєнко Анна, Городищенський економічний ліцей

ІІІ місце - Охмак Дарія, В'язівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

І місце - Демченко Дарина, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Коваль Анастасія, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце - Майборода Уляна, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Дудко Яна, Городищенський економічний ліцей

10 клас

І місце - Шмунь Дарина, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ місце - Підмогильна Юлія, ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце - Матвійко Анна, Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

11 клас

І місце - Ткаченко Тетяна, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце - Пономарь Катерина, В'язівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Осауленко Катерина, В'язівська ЗОШ І-ІІІ ст.



« повернутися до списку новин