Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

7 клас

І місце – Бабич Єлизавета, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Білінкіна Катерина, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Лебідь Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського;

ІІ місце – Ярмолич Ольга, учениця В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Охмак Дар’я, учениця В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Саєнко Анна, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Шаповал Валентина, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст;

ІІІ місце – Старик Вікторія, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст.;

8 клас

І місце – Демченко Дарина, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Майборода Уляна, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Дудко Яна, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІІ місце – Іохім Максим, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського;

ІІІ місце – Ляшко Каріна, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Будков Євгеній, учень Орловецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Коваль Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

9 клас

ІІ місце – Шмунь Дарина, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Романенко Владислав, учень Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Харенко Каріна, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІІ місце – Швидка Вікторія, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІІ місце – Антоненко Денис, учень ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Орел Марія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

10 клас

І місце – Лабик Анастасія, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІ місце – Пономарь Катерина, учениця В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Погрібна Вікторія, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Ткаченко Тетяна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Ломакіна Світлана, учениця Городищенського економічного ліцею.

11 клас

І місце – Остапенко Вікторія, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІІ місце – Пустовіт Олександр, учень Орловецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Кравець Ірина, учениця Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Грунтова Людмила, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;



« повернутися до списку новин