Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації

Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

5 клас

ІІ місце – Лисенко Вікторія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського;

ІІ місце –Кириленко Софія, учениця ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце –Корецька Марія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце –Завгородня Вероніка, учениця ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

6 клас

І місце – Кузьменко Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце –Мамалига Марія, учениця Мліївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М.М. Артеменка;

ІІІ місце –Шаталов Антон, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського;

ІІІ місце –Бондарь Віктор, учень Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 клас

І місце – Охмак Дарія, учениця В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце –Ярмолич Ольга, учениця В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце –Білінкіна Катерина, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце –Саєнко Анна, учениця ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце –Лапченко Ярослав, учень Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

І місце –Демченко Дарина, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце –Майборода Уляна, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце –Коваль Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Дудко Яна, учениця Городищенського економічного ліцею.

9 клас

І місце – Горопека Вікторія, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ місце –Братко Анна, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце –Шмунь Дарина, учениця ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

10 клас

І місце – Погоріла Аліна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце –Погрібна Вікторія, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце –Ткаченко Тетяна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце –Пономарь Катерина, учениця В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце –Ломакіна Світлана, учениця Городищенського економічного ліцею.

11 клас

І місце –Паращенко Юлія, учениця Цвітківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце –Кравець Ірина, учениця Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце –Герасимова Аліна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце –Дегтяр Ярослав, учень Городищенського економічного ліцею.



« повернутися до списку новин