Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Анонси

Анонси на травень 2019 року

Дата

Захід

Місце і час проведення

Відповідальний

01 травня (середа)

 

 

 

02 травня (четвер)

 

 

 

03 травня (п’ятниця)

 

 

 

04 травня (субота)

 

 

 

05 травня (неділя)

 

 

 

06 травня (понеділок)

6-11 травня – заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заклади освіти

Адміністрації навчальних закладів

07 травня (вівторок)

Районний етап Всеукраїнської гри «Джура»

Міський сквер (парк)

10.00

Мацькова Л.Л.

08 травня (середа)

1. Інструктивно-методична нарада для вчителів 1,4 класів.

РМК 9.00

 

Сокирко Т.Г.

 

2. Нарада завідувачів ЗДО. РМК   11.00 Мазур Л.П.

3. Заходи до Дня пам´яті та примирення.

Заклади освіти

Адміністрації навчальних закладів

09 травня (четвер)

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заклади освіти

Адміністрації навчальних закладів

10 травня (п’ятниця)

Виїзний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

9.00

Сокирко Т.Г.

2. Заходи до Дня матері.

Заклади освіти

Адміністрації навчальних закладів

11 травня (субота)

 

 

 

12 травня (неділя)

 

 

 

13 травня (понеділок)

 

 

 

14 травня (вівторок)

День ЦЗ та об’єктивне тренування у відділі освіти.

Відділ освіти

10.00

Пислиця П.В.

Всеукраїнська акція "Відкриті діалоги" приурочені Дню Європи Заклади освіти Адміністрації закладів освіти

15 травня (середа)

15-17 травня-семінар-практикум з підготовки заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти до здійснення супервізії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

9.00

Сокирко Т.Г.

 

 

2. Заходи до Дня сім´ї.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

3. Нарада керівників ЗЗСО 10.00 РМК Жовталюк Н.П.

16 травня (четвер)

Заходи до Дня Вишиванки

Заклади освіти

Адміністрації навчальних закладів

Майстер-клас для інструкторів з фізичного виховання та вихователів ЗДО «Ранкова гімнастика в ЗДО»

Городищенський  ДНЗ № 1 «Джерельце»

9.00

Мазур Л.П.

17 травня (п’ятниця)

 

 

 

18 травня (субота)

 

 

 

19 травня (неділя)

 

 

 

20 травня (понеділок)

Нарада начальників пришкільних відпочинкових таборів

10.00 

РМК

Жовталюк Н.П.

Зеленська Т.І.

21 травня (вівторок)

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Пункти проведення

Адміністрації закладів освіти

22 травня (середа)

Районний етап обласного конкурсу «Юні друзі прикордонників»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

10.00

Бабич О.В.

Нарада голів профспілкових організацій

РМК   10.00

Зобенько І.О.

23 травня (четвер)

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Пункти проведення

Адміністрації закладів освіти

24 травня (п’ятниця)

Свято останнього дзвоника

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

25 травня (субота)

 

 

 

26 травня (неділя)

 

 

 

27 травня (понеділок)

Початок роботи пришкільних відпочинкових таборів.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

28 травня (вівторок)

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

Пункти проведення

Адміністрації закладів освіти

29 травня (середа)

 

 

 

30 травня (четвер)

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Пункти проведення

Адміністрації закладів освіти

31 травня (п’ятниця)

Районне свято дитячої творчості «Срібні дзвіночки -2019»

Районний Палац культури

10.00

Мазур Л.П.