Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Анонси

АНОНСИ   на листопад місяць 2019 року

Дата

Захід

Місце і час проведення

Відповідальні особи

1 листопада (п’ятниця)

Нарада керівників гуртків Малої академії наук за участю працівників Черкаського територіального відділення Малої академії наук.

Районний методичний кабінет

10.00

Мацькова Л.Л.

Мазур Л.П.

2 листопада (субота)

 

 

 

3 листопада (неділя)

 

 

 

4 листопада (понеділок)

 

 

 

5 листопада (вівторок)

Консультативна нарада для учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

Районний методичний кабінет 10.00

Сокирко Т.Г.

6 листопада (середа)

День відділу освіти у  Городищенському закладі дошкільної освіти № 1 «Джерельце»

Городищенський заклад дошкільної освіти № 1 «Джерельце»

9.00

Жовталюк Н.П.

Мазур Л.П.

7 листопада (четвер)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», номінація «Початкова освіта»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.30

Сокирко Т.Г.

8 листопада (п’ятниця)

1. Районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», номінація «Хімія».

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2       9.30

Бабич О.В.

 

2. Заходи до Дня української писемності та мови.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

9 листопада (субота)

Районна олімпіада з хімії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІІ ступенів № 2     8.00

Бабич О.В.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Шевченка

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.00

Антоненко С.В.

10 листопада (неділя)

1. Районна олімпіада з інформаційних технологій.

ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3     8.00

Бабич О.В.

2. Районна олімпіада з російської мови і літератури.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

12.00

Антоненко С.В.

11 листопада (понеділок)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», номінація «Зарубіжна література»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.30

Антоненко С.В.

12 листопада (вівторок)

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», номінація «Історія»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.30

Зеленська Т.І.

13 листопада (середа)

1. Майстер-клас вчителів трудового навчання «Компетентність учителя – головна умова вдосконалення викладання трудового навчання.

Районний методичний кабінет 10.00

ПЕРЕНЕСЕНО на 18.11.2019

Виговська О.В.

2.  Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», номінація «Образотворче мистецтво»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2       9.30

Зеленська Т.І.

3. Навчання лідерів учнівського самоврядування.

Районний Будинок дітей та юнацтва

9.00

Бойко Н.І.

14 листопада (четвер)

 

 

 

15 листопада (п’ятниця)

1.Семінар для керівників закладів загальної середньої освіти за участю начальника управління Державної служби якості освіти у Черкаській області Оксани Компанієць на тему: "Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школах області"

ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

09.30

Ярошенко Т.О.

Сокирко Т.Г.

2.Нарада для керівників закладів загальної середньої освіти району ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ярошенко Т.О.

16 листопада (субота)

Районна олімпіада з фізики.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Зеленська Т.І.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2     9.00 Антоненко С.В.

17 листопада (неділя)

1. Районна олімпіада з історії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Зеленська Т.І.

2. Районна олімпіада з економіки.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

12.00

Бабич О.В.

18 листопада (понеділок)

Майстер-клас вчителів трудового навчання «Компетентність учителя – головна умова вдосконалення викладання трудового навчання.

Районний методичний кабінет 10.00

Виговська О.В.

19 листопада (вівторок)

Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів на тему «Навчання елементів грамоти –важливий аспект мовленнєвої готовності дітей  старшого дошкільного віку до школи»

Городищенський ЗДО №3 "Веселка"

9.00

Мазур Л.П.

20 листопада (середа)

1. Семінар-навчання для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з питань охорони праці, техногенної та пожежної безпеки.

 

Районний методичний кабінет

9.30

 

Пислиця П.В.

 

2. Семінар педагогів-організаторів на тему «Становлення національно-патріотичної свідомості у школярів через впровадження  інтерактивних форм роботи»

Районний Будинок дітей та юнацтва

9.30

Бойко Н.І.

21 листопада (четвер)

1. Семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Попередження шкільних конфліктів та насилля в учнівському середовищі».

Районний методичний кабінет

9.00

Германчук А.С.

2. Заходи до Дня Гідності і Свободи.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

22 листопада (п’ятниця)

Заходи до Дня пам´яті жертв голодоморів.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

Семінар-практикум вчителів 2 класу «Прийоми критичного мислення – дієвий інструмент педагога в освітньому процесі»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

9.00

Сокирко Т.Г.

23 листопада (субота)

Районні олімпіада з англійської та німецької мов. 

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2   8.00

Сокирко Т.Г.

24 листопада (неділя)

Районна олімпіада з географії.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8.00

Бабич О.В.

25 листопада (понеділок)

 

 

 

26 листопада (вівторок)

День відділу освіти у Орловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Орловецька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

9.00

Жовталюк Н.П.

Сокирко Т.Г.

27 листопада (середа)

     

28 листопада (четвер)

 

 

 

29 листопада (п’ятниця)

Семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва з теми «Поєднання різних видів  і форм мистецької освіти» (синергетичний підхід)

Орловецька ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

9.30

Зеленська Т.І.

30 листопада (субота)

1. Районна олімпіада  з екології.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2       8.00

Бабич О.В.

2. Районна олімпіада з астрономії.

12.00

Зеленська Т.І.