Сектор освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Анонси

АНОНСИ   на  січень 2020 року

Дата

Захід

Місце і час проведення

Відповідальні особи

1 січня  (середа)

1-12 січня – новорічні та різдвяні ранки, свята, заходи

Заклади освіти

 

 

Адміністрації закладів освіти

 

2 січня (четвер)

 

 

 

3 січня  (п’ятниця)

 

 

 

4 січня

(субота)

 

 

 

5 січня (неділя)

 

 

 

6 січня (понеділок)

 

 

 

7 січня (вівторок)

 

 

 

8 січня  (середа)

Майстер-клас вчителів природничих дисциплін.

10.00 РМК

Бабич О.В.

 

9 січня

(четвер)

1. Обласний етап олімпіади з географії.

 

ОІПОПП м. Черкаси 9.00-13.00

 

Бабич О.В.

 

 

2. Фестиваль педагогічних ідей для вчителів суспільних дисциплін.

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10.00

Зеленська Т.І.

 

10 січня (п’ятниця)

Обласний етап олімпіади з української мови і літератури.

ОІПОПП м. Черкаси

9.00-13.00

Антоненко С.В.

11 січня (субота)

Обласний етап олімпіади з:

- правознавства

 

ОІПОПП м. Черкаси

9.00-13.00

 

Зеленська Т.І.

 

 

- з астрономії

9.00-13.00

Зеленська Т.І.

12 січня (неділя)

 

 

 

 

13 січня (понеділок)

Обласний етап олімпіади з екології.

ОІПОПП м. Черкаси

9.00-13.00

Бабич О.В.

14 січня (вівторок)

1. Обласний етап  олімпіади з:

- фізики

 

ОІПОПП м. Черкаси 9.00-13.00

Зеленська Т.І.

 

 

- російської мови і літератури

 

ОІПОПП м. Черкаси 9.00-13.00

Антоненко С.В.

15 січня (середа)

 

 

 

16 січня (четвер)

Обласний етап  олімпіади з економіки.

ОІПОПП м. Черкаси

9.00-13.00

Бабич О.В.

17 січня (п’ятниця)

Обласний етап олімпіади з історії.

ОІПОПП м. Черкаси

9.00-13.00

Зеленська Т.І.

18 січня (субота)

 

 

 

19 січня (неділя)

Обласний етап олімпіади з математики (І тур).

ОІПОПП м. Черкаси

 

Зеленська Т.І.

20 січня (понеділок)

 

 

 

21 січня (вівторок)

 

 

 

22 січня (середа)

Заходи до Дня Соборності України.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально - виховної роботи, завідувачів/методистів ЗДО, керівників закладів позашкільної освіти щодо порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників

09.00

РМК

Сокирко Т.Г.

23 січня (четвер)

Обласний етап олімпіади з трудового навчання.

ЗОШ № 32

м. Черкаси

9.00-14.00

 

Виговська О.В.

24 січня  (п’ятниця)

24-25 січня  - обласний етап олімпіади з англійської мови.

ОІПОПП м. Черкаси

8.00-16.00

Сокирко Т.Г.

25 січня (субота)

Обласний етап олімпіади з біології.

ОІПОПП м. Черкаси

9-00-15.00

Бабич О.В.

26 січня (неділя)

Обласний етап олімпіади з математики (ІІ тур).

ОІПОПП м. Черкаси

10.00-14.00

 

Зеленська Т.І.

27 січня (понеділок)

Заходи до Міжнародного дня  пам’яті жертв Голокосту.

Заклади освіти

Адміністрації навчальних закладів

28 січня (вівторок)

 

 

 

29 січня (середа)

1. Заходи до дня пам'яті Героїв Крут.

 

Заклади освіти

 

Адміністрації закладів освіти

2. Нарада керівників закладів освіти.

 

РМК

9.00

 

Ярошенко Т.О.

30 січня (четвер)

 

 

 

31 січня (п’ятниця)