Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Анонси

Анонси на лютий 2019 року

Дата

Захід

Місце і час проведення

Відповідальний

01 лютого (п´ятниця)

 

 

 

02 лютого (субота)

 

 

 

03 лютого (неділя)

1. Обласний етап  олімпіади з трудового навчання.

м. Черкаси ЗОШ № 32

9.00-14.00

Виговська О.В.

2. ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН.

м. Звенигородка

10.00-13.00

Сокирко Т.Г.

04 лютого (понеділок)

1. 4-8 лютого  - заходи до 75 річниці визволення  Городищини від нацистських окупантів.

Заклади освіти  

Адміністрації закладів освіти

05 лютого (вівторок)

 

 

 

06 лютого  (середа)

Семінар-практикум вчителів початкових класів  (4 клас) і вихователів старших груп на тему «Забезпечення наступності дошкільної та початкової ланок»

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. С.С.Гулака-Артемовського, Городищенський ЗДО № 1 «Джерельце»

9.30

Сокирко Т.Г.

Мазур Л.П.

Районні змагання з волейболу

ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3

10.00

Пестенков О.В.

07 лютого (четвер)

 

 

 

08 лютого

(п´ятниця)

Семінар-практикум для класних керівників на тему «Формування безпечного освітнього середовища»

Районний методичний кабінет

9.30

Зеленська Т.І.

Хоменко Л.П.

09 лютого

(субота)

Обласний етап олімпіади з інформаційних технологій

ЧОІПОПП

9.00-13.00

Бабич О.В.

10 лютого (неділя)

 

 

 

11 лютого (понеділок)

 

 

 

12 лютого  (вівторок)

Семінар-практикум вчителів хімії на тему  «Інформаційні та інтерактивні технології, як засіб пізнавальної діяльності та розвитку творчих здібностей учнів».

Інтернет-режим

Бабич О.В.

13 лютого (середа)

 

 

 

14 лютого (четвер)

 

 

 

15 лютого

(п´ятниця)

 

1. Заходи до Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

2. Семінар-практикум вчителів початкових класів  (2-3 клас) на тему « Компетентнісно- орієнтований  урок у початковій школі. Відхід від шаблонів чи дотримання стандартів щодо структури уроків?».

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

РМК

9.00

Сокирко Т.Г.

 

16 лютого (субота)

1. 16-17 лютого – ІІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

м. Черкаси ЧНУ

9.00-17.00

Сокирко Т.Г.

 

17 лютого (неділя)

 

 

 

18 лютого (понеділок)

18-22 лютого – районний конкурс серій цифрових ресурсів

Районний методичний кабінет

Сокирко Т.Г.

19 лютого  (вівторок)

 

 

 

20 лютого (середа)

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

21 лютого (четвер)

Заходи до Міжнародного дня  рідної мови.

Заклади освіти

Адміністрації закладів освіти

22 лютого (п´ятниця)

Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Ефективне управління  системної методичної роботи – основа розвитку творчості педагога»

Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сокирко Т.Г.

23 лютого (субота)

 

 

 

24 лютого (неділя)

 

 

 

25 лютого (понеділок)

І етап районного конкурсу «Керівник закладу дошкільної освіти Городищини – 2019»

Районний методичний кабінет

Мазур Л.П.

26 лютого (вівторок)

 

 

 

27лютого (середа)

1. Семінар-практикум вихователів ЗДО та НВК на тему «Формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку»

Городищенський ЗДО № 2 «Зірочка»

Мазур Л.П.

2. Районний конкурс «Лідер – 2019»

ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

10.00

Бойко Н.І.

3. Нарада директорів закладів загальної середньої освіти.

Районний методичний кабінет

9.00

Жовталюк Н.П.

28 лютого (четвер)

1. Семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему «Подіумна дискусія у дистанційному форматі». «Зарубіжна література в школі і особистість цифрової доби: у пошуках відповідностей».

Орловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.30

Антоненко С.В.