A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Web-STEM-школа - 2017»

Дата: 22.08.2017 08:16
Кількість переглядів: 252

Шановні колеги!

22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», КВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково- практичний семінар «Web-STEM-школа - 2017» з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Учасники «Web-STEM-школи - 2017»:

-               ознайомляться з досвідом запровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу;

-               дізнаються про реалізацію STEM-підходів у дошкільній та початковій освіті;

-               обговорять ідеї вчителів-новаторів щодо використання проектно- дослідної діяльності у навчально-виховному процесі тощо.

До участі у науково-практичному семінарі запрошуються: науковці, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, працівники районних (міських) методичних кабінетів, керівники навчальних закладів, учителі, інші педагогічні працівники та зацікавлені особи.

Для участі, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua Участь у роботі Web-STEM-школі безкоштовна.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: http://www.imzo.gov.uahttp://yakistosviti.com.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ STEM-освіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за xeштeroм#webSTEMschool.


« повернутися

Вхід для адміністратора