A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради

Новини

Проблемні питання освіти Городищини

        З 10 по 18 травня 2022 року проведено ряд засідань робочої групи з питань оптимізації мережі закладів освіти Городищенської міської ради. У засіданнях взяли участь міський голова  Мирошник В.П.,  заступники голови Городищенської  міської ради Біба О.О. та Оверченко  А.В., депутати міської ради, члени профільної комісії, старости населених пунктів, працівники відділу освіти та керівники закладів загальної середньої освіти громади.

16:31 18.05.2022

Підведено підсумки «STEM-тижня»

У рамках всеукраїнського фестивалю «STEM-весна–2022»» та «STEM-тиждень-2022», з метою участі у квітневих Європейських STEM-подіях та консолідації інтелектуальних зусиль педагогічного загалу області в аспекті реалізації SТЕM-орієнтованого підходу, висвітлення проблематики з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в регіоні з 18 по 22 квітня 2022 року на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» відбувся регіональний науково-методичний STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього!». До участі у заході долучилися STEM-педагоги нашої громади! 

14:56 16.05.2022

Здорові діти – здорова Україна

10 травня  2022  року  проведено семінар  вчителів фізичної культури  (онлайн режим)  з теми «Мотиваційні стратегії для дистанційних уроків фізичної культури».

08:41 12.05.2022

УПРОДОВЖ НАЙБЛИЖЧИХ ДНІВ УЧАСНИКАМ НМТ НАДІЙДЕ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ З ДАНИМИ ДЛЯ ВХОДУ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ СТОРІНКИ

Упродовж найближчих 2-4 днів особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО, в якому буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також дані для входу до Інформаційної сторінки – логін та пароль.

10:43 05.05.2022

Тривалість НМТ становитиме 120 хв.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту.

10:41 05.05.2022

Проведено вебінар  на тему: «Використання сучасних інтернет-ресурсів на уроках природничого циклу з метою підвищення  ефективності навчання»

28 березня для вчителів природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти проведено вебінар  на тему: «Використання сучасних інтернет-ресурсів на уроках природничого циклу з метою підвищення  ефективності навчання». 23 учасника із методистом методичного сектора Бабичем О.В. опрацювали питання завершення 2021/2022 навчального року (нормативна база, оформлення документації, облік результатів навчання тимчасово переміщених осіб) та підсумкове оцінювання, зокрема, проведення діагностичних робіт, заповнення класного журналу, використання онлайн-платформ для дистанційного навчання, онлайн-сервісів для створення тестів, відеороликів, віртуальних дошок тощо.

10:47 29.04.2022

Вихованці Городищенського ЦДЮТ взяли участь у мистецькому святі «Христос воскрес! Воскресне Україна!»

Вихованці закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради взяли участь у мистецькому святі «Христос воскрес! Воскресне Україна!», організованому відділом культури Городищенської міської ради, яке відбулося 21 квітня 2022 року у міському кінотеатрі «Жовтень». Цей захід був проведений для дітей нашої громади та гостей міста. 

10:02 22.04.2022

Вхід для адміністратора