A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Городищенської міської ради

Новини

Відбувся фінальний етап ІІІ Всеукраїнських «Cool Games»

Протягом 26-29 травня 2021 року відбувався фінальний етап ІІІ Всеукраїнських «Cool Games» – інноваційного українського проєкту, започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українською федерацією учнівського спорту. Втретє  команда Городищенського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №2 перемагає в районних, обласних етапах та гідно представляє область на Всеукраїнських «Cool Games»(цього року в другому віковому дивізіоні). Склад команди:  Марченко Віталій, Коваль Оксана, Урбан Денис, Залозна Анастасія, Тарара Олександр, Кицу Діана.

15:27 31.05.2021

Відзначили обдарованих учнів

26 травня 2021 року в приміщені сесійної зали Городищенської міської ради відзначили обдарованих учнів, які гідно представляли свої заклади освіти на різних етапах Всеукраїнських предметних олімпіадах із навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, а також учителів, які їх підготували.

12:03 26.05.2021

Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

14 травня у сквері за Палацом культури м. Городище відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), у якій взяли участь 5 команд (роїв) закладів загальної середньої освіти Городищенської громади.

13:02 17.05.2021

«Уроки звитяги»

Із метою гідного вшанування подвигу українського народу в боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні заклади загальної середньої освіти Городищенської ТГ долучилися до проведення Уроків звитяги, присвячених відомим постатям та героїзму борців за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях.

12:00 11.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора