A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Новини

Весняна толока

Навесні кожного року заходи з прибирання та благоустрою у громаді стали традиційними, адже вони є основним чинником у покращенні стану навколишнього природного середовища. Тож 25 та 26 квітня працівники відділу освіти Городищенської міської ради та Городищенського Центру дитячої та юнацької творчості  долучилися до заходів Всеукраїнського Дня довкілля та вийшли на прибирання узбіччя вулиці Об’їздної (від світлофора до вул.Покрівської). Проведено прибирання сухих гілок, покошено  траву та очищено територію від сміття, сухого листя та трави.

16:38 29.04.2024

Патріотичний конкурс

Щороку  Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді проводить обласний патріотичний конкурс учнівської молоді «Герої серед нас» і вихованці Городищенського закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» є його постійними активними учасниками.

15:12 24.04.2024

Як готуватися до виконання завдань НМТ з української літератури

 Національний мультипредметний тест у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети. Другий блок після перерви складатиметься з завдань з історії України, яка є обов'язковою для усіх абітурієнтів, та предмета за вибором учасника тестування. Серед предметів за вибором учасник НМТ може обрати українську літературу.

11:58 23.04.2024

Змагання з орієнтування

Відповідно до плану роботи Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, з метою відзначення 70-річчя з дня створення Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, подальшого розвитку та популяризації спортивного орієнтування серед школярів та молоді, залучення до здорового способу життя, 8 квітня 2024 року у м. Черкаси відбулися змагання з паркового спортивного орієнтування. 

15:04 11.04.2024

Первоцвіти в ЦДЮТ

Весна асоціюється у нас із довгоочікуваним теплом,  пробудженням природи, народженням нового життя, і, звичайно, із красивими ніжними  першими квітами. Тому на весну чекають усі і кожний по-своєму виражає захоплення нею. У дітей своє бачення навколишнього світу - неповторне, чудове, креативне.

15:02 11.04.2024

Вітаємо!

23 лютого у місті Черкаси відбулися змагання відкритого чемпіонату Черкаської ОСДЮСШОР з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження у яких прийняли участь юні легкоатлети, вихованці  Городищенської ДЮСШ.

10:17 26.02.2024

Зима – час для праці

Зимою все довкола або спить, або просто дрімає, чекаючи на весняне тепло, ріст і розвиток. Проте для вихованців Городищенського закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості»  зима є часом активної і творчої праці. Участь у виставках і конкурсах – справа звична, яка ж до того презентує дитячі можливості та успіхи. Називаємо самих ініціативних наших вихованців, що разом зі своїми керівниками вибороли в цей зимовий період  перемогу.

11:39 20.02.2024

Вхід для адміністратора