A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Городищенської міської ради

Новини

Осінні канікули в ЦДЮТ

Осінні канікули – час насолодитися останніми теплими променями сонця перед сніжною зимою. І, звичайно, канікули – це завжди прекрасний спосіб відпочити, поспілкуватися з однолітками і подивитися щось нове.  Насичений план роботи на осінні канікули не залишив байдужим жодного вихованця ЦДЮТ. Для змістовного і цікавого дозвілля дітей та підлітків у закладі велике значення приділяється залученню вихованців до проведення масових заходів з метою стимулювання їх особистого самовдосконалення, пошуку й підтримки творчої обдарованості.

10:14 26.10.2021

Вокальному гуртку «Росинка» підтверджено почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ»

Відповідно до наказу МОН України від 11.10.2021 р. №1078, зразковому вокальному гуртку «Росинка» (керівник Лариса Миронова) Городищенського закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради Черкаської області, підтверджено почесне звання «ЗРАЗКОВИЙ».

09:54 21.10.2021

Проведено нараду з керівниками закладів освіти

13 жовтня 2021 року в приміщенні методичного кабінету відділу освіти Городищенської міської ради відбулась нарада керівників закладів освіти, в ході наради було розглянуто наступні питання:

11:17 18.10.2021

Козацький квест

З нагоди святкування Дня захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці та до Дня українського козацтва, у Городищенському закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради Черкаської області, 12 жовтня, на території міського скверу, був проведений козацький квест для вихованців закладу. На учасників квесту чекав маршрут із трьох завдань: «Смуга перешкод», «Влучний стрілець» та «Українська кухня». Усі завдання були спрямовані на те, щоб діти в ігровій формі поглибили свої знання про козацтво як феномен української історії і культури, показали свою винахідливість, спритність, витривалість, проявили свої творчі здібності. Усі шість команд вдало завершили свої маршрути, а переможцем стала команда «Смайлик», здобувши 25 балів. Режисером заходу була керівник гуртків ЦДЮТ Швая Аліна Анатоліївна. Радісні обличчя дітей – найкращий подарунок до свята та доказ того, що здобувати освіту в позашкіллі цікаво і весело!

20:45 13.10.2021

ЩОДО МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПРО ВИКЛАДАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

ЩОДО МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПРО ВИКЛАДАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ Завантажити документ у форматі pdf, 20419691 Кб

11:39 08.10.2021

Акція «МОНЕТКИ ДІТЯМ»

Національним банком України та благодійним фондом «Таблеточки» організовано акцію «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Здобувачі освіти Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. С.С. Гулака - Артемовського, Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 долучилися до  цієї  акції.

06:38 07.10.2021

Вітаємо колег з почесними нагородами!

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді наші колеги нагороджені ПОДЯКОЮ Міністерства освіти і науки України:

16:23 05.10.2021

Мандруємо, святкуємо, змагаємось.

З нагоди Всесвітнього дня туризму, який щорічно відзначають 27 вересня, керівники гуртків Городищенського закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради Черкаської області, провели низку заходів, метою яких є демонстрація активного туризму та дозвілля, що приносять багато радості, емоцій і наснаги. У міському сквері відбулися змагання із спортивного орієнтування серед гуртківців, проведено майстер-класи: «В’язання туристських вузлів» та «Встановлення намету» (керівники гуртків Демиденко Т.В. та Онпрієнко М. М.). Вихованці гуртка «Історики-краєзнавці» (керівник гуртка В. А. Пеляк), відвідали виставку картин місцевих художників у Палаці культури, відкритої і присвяченої, 30-річчю відновлення  Незалежності України.  

13:48 01.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора