Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов

Німецька мова

8 клас

ІІ місце – Шаталов Антон, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

9 клас

ІІ місце – Чуй Софія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Нестеренко Дарія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

Англійська мова

8 клас

І місце – Красіцька Анастасія, учениця Цвітківського академічного ліцею

ІІ місце – Тригуб Аліна, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІ місце – Сукач Софія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Кузьменко Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Мамалига Марія, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М.Артеменка

ІІІ місце – Смотрітель Олександра, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М.Артеменка

ІІІ місце – Романцов Микола, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

9 клас

І місце – Багацька Софія, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІ місце – Благовісна Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Приходько Богдан, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Діхтяр Данило, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Ластенко Іван, учень Городищенського економічного ліцею

10 клас

І місце – Холод Наталія, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІ місце – Шевченко Едуард, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Ракітін Станіслав, учень В’язівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Шмиголь Андрій, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце– Іохім Максим, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

11 клас

І місце – Наталіч Марія, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІ місце – Братко Анна, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Романенко Владислав, учень Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Комиз Анастасія, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Швидка Вікторія, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Шмунь Дарина, учениця ОНЗ-Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Харенко Каріна, учениця Городищенського економічного ліцею



« повернутися до списку новин