Сектор освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

І місце – Шаталов Антон, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІ місце – Кузьменко Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Тригуб Аліна, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Пацина Юлія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Бондар Віктор, учень Хлистунівського академічного ліцею

9 клас

І місце – Литвин Віталій, учень Городищенського економічного ліцею

ІІ місце – Пикало Яна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Линник Аліна, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Благовісна Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Білінкіна Катерина, учениця Хлистунівського академічного ліцею

10 клас

І місце – Сукач Ростислав, учень Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М. Артеменка

ІІ місце – Коваль Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Білозор Віталій, учень Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Голяк Назар, учень Вербівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Марченко Юлія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Костриця Софія, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

11 клас

І місце – Ковтанець Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Качан Олег, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІ місце – Баб’як Дмитро, учень Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Орел Марія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Терещенко Тетяна, учениця Товстівського НВК

ІІІ місце – Шаповал Віталій, учень Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М. Артеменка

ІІІ місце – Мироненко Андрій, учень Вербівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Матвійко Анна, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1



« повернутися до списку новин