Відділ освіти Городищенської міської ради

Інтернет-конференція на тему «Із досвіду розробки проектів з трудового навчання, технологій»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботикомунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 26 лютого 2019 року на Черкаському освітянському порталі проходитиме науково-практична Інтернет-конференція на тему «Із досвіду розробки проектів з трудового навчання, технологій».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти і учителі трудового навчання, технологій, які мають напрацювання та досвід роботи із зазначеної теми.

Статті для участі в Інтернет-конференції необхідно надсилати до 25 лютого 2019 року на адресу електронної скриньки metodist_trud@ukr.net  з поміткою теми листа «Інтернет-конференція».

Учасники, матеріали яких будуть розміщенні на Черкаському освітянському порталі, отримають сертифікати.

 Вимоги до оформлення:

-         назву файлу давати за прізвищем автора;

-         роботу друкувати в текстовому редакторі Word,  шрифтом Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, абзац  1,25 см, всі поля – 2 см,  формат збереження документа – сумісний з MS Office 2003 (*.doc);

-         на першій сторінці вказати повну назву відділу освіти чи навчального закладу, назву роботи, без скорочень прізвище, ім’я, по батькові автора, рік;

-         на другій сторінці надрукувати коротку анотацію матеріалу (3-5 речень: про що описується, кому призначено);

-         обсяг матеріалів довільний, але не менше 4 сторінок формату А4;

-         в кінці роботи – список використаних джерел (згідно вимог ВАКу – не менше 6);

-         матеріали мають містити приклади з власного досвіду викладання;

-         допускається використання в якості унаочнення матеріалів (графічні зображення, відеофрагменти невеликого розміру тощо), запозичених з мережі Інтернет з обов’язковою вказівкою адреси розміщення.

Автори статей несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають зазначеним вимогам.

За матеріалами ЧОІПОПП

 

 « повернутися до списку новин