A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Конкурс на посаду директора Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області

Дата: 01.10.2020 09:13
Кількість переглядів: 220

       30 вересня 2020 року проведено конкурс на посаду директора Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області. Для проведення конкурсу було створено конкурсну комісію, до складу якої делеговані представники від Городищенської районної ради Черкаської області, Городищенської міської Ради Черкаської області, на території якої знаходиться заклад , сектору освіти Городищенської районної державної адміністрації, трудового колективу Городищенського економічного ліцею, громадського об’єднання батьків учнів Городищенського економічного ліцею, методичного об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти Городищенського району.

      Конкурсна комісія у своїй роботі керувалася Положенням про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Городищенської районної ради, затвердженого рішення Городищенської районної ради від 26.06.2018 року №21-5/7.

Конкурсний відбір переможця здійснювався за результатами:

–       перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

–       перевірки професійної компетентності, що відбувалося шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

–       публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

      Переможцем конкурсного відбору на посаду директора Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області визначено ЗДОРЕНКО ЖАННУ ІВАНІВНУ. Переможця конкурсу призначено на посаду директора  та укладено  строковий трудовий договір.


« повернутися

Вхід для адміністратора