Сектор освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3 клас

ІІ місце – Сидоренко Поліна, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Карпенко Каріна, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Герасеменко Віталій, учень ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Світліцька Аліса, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІІ місце – Іваненко Софія, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

4 клас

ІІ місце – Гаркуша Владислава, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Шаталова Софія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Сизоненко Роман, учень Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Маренич Софія, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

5 клас

І місце – Майборода Мар’яна, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІ місце – Каракай Діана, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Салтанов Ілля, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Каракай Аліна, учениця Вербівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Жигало Богдана, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

6 клас

І місце – Пирховка Альона, учениця В’язівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Гайдай Марія, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце – Ковтун Альвіна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

7 клас

І місце – Корецька Марія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Завгородня Вероніка, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Гладка Аліна, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

8 клас

І місце – Кузьменко Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Красіцька Анастасія, учениця Цвітківського академічного ліцею

ІІІ місце – Тригуб Аліна, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Павловська Анастасія, учениця Старосільського ЗЗСО І-ІІІ ст.

9 клас

І місце – Ярмолич Ольга, учениця В’язівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Старик Вікторія, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІІ місце – Бабич Єлизавета, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Білінкіна Катерина, учениця Хлистунівського академічного ліцею

10 клас

І місце – Демченко Дарина, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Коваль Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Іохім Максим, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

11 клас

І місце – Шмунь Дарина, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ місце – Проненко Наталія, учениця Вербівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Швидка Вікторія, учениця Городищенського економічного ліцею



« повернутися до списку новин