Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Підсумки районного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2019»

20 березня 2019 року проведено районний фестиваль-конкурс дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2019».

Метою конкурсу є стимулювання творчого потенціалу у системі  формування культури і реалізації перспективних можливостей мистецької освіти дітей, популяризації народного та сучасного українського мистецтва і національних традицій, підтримки талановитого молодого покоління, формування естетичних смаків.

Юні творчі дарування Городищини змагалися у номінаціях: хореографічні, драматичні, фольклорні колективи, гумористи та читці, солісти-вокалісти та вокальні ансамблі.

Посмішки, хороший весняний настрій, підтримка друзів сприяли  результативності та досягненню успіху в конкурсі. І хоча, не всі стали переможцями, але отриманий досвід і наполегливість дасть можливість вдосконалювати свої здібності та здобувати нові перемоги .

Щиро дякуємо за підготовку та участь у конкурсі закладам загальної середньої освіти, учасникам, художнім керівникам, членам журі.

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих злетів!

Вокальні ансамблі (великого складу):

І місце - вокальний ансамбль «Домінанта» (12-15років),  Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.С.С.Гулака-Артемовського (керівник Ігор Буравський);

І місце - вокальний ансамбль «Ліра» (12-15 років), ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Людмила Борщ);

 ІІІ місце - вокальний ансамбль «ВІВАТ» (12-15 років), Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівники Юрій Криворучко та Лідія Войтенко);

ІІ місце - вокальний ансамбль «Росинка» (9-12 років), Городищенського районного Будинку дітей та юнацтва (керівник Лариса Миронова)

ІІІ місце - вокальний ансамбль «Мелодія» (9-12) років, ОНЗ- Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Людмила Борщ).

Вокальні ансамблі (малого складу):

І місце – сімейний ансамбль Панасенків, ОНЗ- Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (керівник Людмила Борщ);

І місце – дует у складі Терещенко Ліни та Кураси Артема, Товстівський НВК (керівник Зіна Харенко);

ІІ місце - дует у складі Каракай Аліни та Коломоєць Анастасії, Вербівська ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Людмила Заточна);

І місце – дует у складі Московченко Анастасії та Порхун Яни, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст№2 (керівник Юрій Криворучко);

ІІ місце – дует у складі Демченко Аріни та Майбороди Мар’яни, Вільшанська ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Віктор Громадко);

ІІІ місце – дует Іван Ткаченко та Шарко Роман, Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Світлана Ткаченко).

Солісти-вокалісти (8-12 років)

І місце – Кириленко Софія,  Городищенський  районний Будинок дітей та юнацтва (керівник Лариса Миронова);

ІІ місце - Бурян Богдан, Петропавлівський НВК (керівник Василь Бобров);

ІІ місце - Боюк Анна, Городищенський  районний Будинок дітей та юнацтва (керівник Лариса Миронова).

Солісти-вокалісти (12-15 років)

ІІ місце – Шаповал Валентина, Хлистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Вікторія Решетняк);

ІІІ місце - Остапенко Іванна, Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Світлана Ткаченко);

ІІІ місце –Левицька Тетяна, Городищенський  районний Будинок дітей та юнацтва (керівник Лариса Миронова).

Фольклорні колективи

І місце – фольклорний колектив «Горлиця», В’язівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники Віта Лебединець та Наталія Саранцева);

І місце – фольклорний колектив « Мрія», Городищенський  районний Будинок дітей та юнацтва(керівник Євгенія Барей).

Драматичні колективи

І місце -  група «Лідер», Хлистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники Людмила Лавренко та Алла Постернак);

ІІІ місце – драматичний гурток «Почуття», Валявська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Алла Горбань).

Хореографічні колективи

І місце – хореографічний колектив «Феєрія», Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Надія Звєрєва);

І місце – хореографічний колектив «Феєрія», Городищенський  районний Будинок дітей та юнацтва ( керівник Надія Звєрєва);

ІІ місце – хореографічний колектив Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст№2 (керівник Лідія Войтенко);

ІІІ місце - хореографічний колектив "Ексклюзив", Городищенський  районний Будинок дітей та юнацтва ( керівник Наталія Майборода).

Гумористи

І місце – Салій Назар, Хлистунівська ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Леся Пукась).

Читці

І місце – Озадовська Юлія, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Надія Громадко).



« повернутися до списку новин