A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Ліцеїстка із Городища зустрілася з Нобелівським лауреатом

Дата: 09.06.2017 11:46
Кількість переглядів: 300

Вікторія Остапенко, разом зі своєю викладачкою економіки, Надією Жуган, відвідала лекцію Нобелівського лауреата з економіки Вернона Сміта, яка відбулася 2 червня у м. Києві. Цього року Вікторія посіла ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки, а також має призові місця в області з української мови, правознавства і географії, у складі команди зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності. Минулого року Вікторія посіла перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки.

Саме цього року випускники ліцею об'єдналися навколо підтримки свого навчального закладу через всеукраїнську благодійну організацію "Фонд Випускників України". Фонд ставить собі за мету розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. Випускники можуть підтримувати навчальні заклади не тільки фінансово, але і через сприяння отримання школярами, студентами й викладачами цінного досвіду. Керуючись цими цілями, у співзасновниці "Фонду Випускників України", Надії Варголи зародилася ідея спеціального подарунку для Городищенського економічного ліцею, зустріч з Нобелівським лауреатом з економіки Верноном Смітом.

(зліва направо): Роман Шеремета,  Вікторія Остапенко, Надія Жуган, Вернон Сміт

Поїздку проф. Сміта в Україну організовував один із найуспішніших українських молодих економістів та доброчинець "Фонду Випускників України" Роман Шеремета. Він разом із проф. Смітом провели серію лекцій у провідних університетах України, а також зустрілися із Президентом та урядом України.

Вікторія та Надія Григорівна особисто познайомилася з проф. Верноном Смітом і проф. Романом Шереметою, а також отримала почесну грамоту за їх підписом.

Вернон Сміт дуже позитивно відгукнувся про цю зустріч, адже понад усе цінує саме зустрічі зі студентами та молоддю. Роман Шеремета зазначає: "Такі події є надзвичайно важливими, бо надихають молодь здійснювати їхні мрії, і саме так ми можемо позитивно вплинути на розвиток нашої країни".

За словами Надії Варголи, дуже цінно підтримувати молодь, відкривати їм двері і розширювати горизонти: "Отак, якщо існує зв'язок із випускниками і бажання допомагати один одному, можуть відбуватися екстраординарні події. Ми впевнені, що Вікторія надовго запам'ятає цю поїздку, і для неї це буде гарною мотивацією далі розвивати свій талант в економіці та ставити високі цілі! А для багатьох інших випускників по всій Україні це може бути хорошим прикладом того, як вони можуть підтримати молоде покоління та чому варто об'єднуватися навколо "Фонду Випускників України".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора