Сектор освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

6 клас – 6 учасників

І місце – Руденко Ліза, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Герасименко Антон, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Коваленко Анастасія, учениця Вербівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

7 клас – 14 учасників

І місце – Козак Дмитро, учень Хлистунівського академічного ліцею

ІІ місце – Корецька Марія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Гейко Дмитро, учень ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Скоробагатько Владислав, учень ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Педченко Денис, учень Цвітківського академічного ліцею

 

8 клас – 11 учасників

І місце – Зеленько Артем, учень Городищенського економічного ліцею

ІІ місце – Мазур Олександр, учень Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Воротило Федір, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Бондар Віктор, учень Хлистунівського академічного ліцею

ІІІ місце – Кузьменко Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

9 клас – 11 учасників

ІІ місце – Приходько Богдан, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Оверченко Володимир, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Турло Анна, учениця Петропавлівського НВК

 

10 клас – 11 учасників

І місце – Шмиголь Андрій, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Пестенков Дмітрій, учень Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Шевченко Едуард, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Ченчик Вадим, учень Орловецької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Костриця Софія, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст..

ІІІ місце – Сукач Ростислав, учень Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М. Артеменка

 

11 клас – 9 учасників

ІІІ місце – Пустовіт Андрій, учень Хлистунівського академічного ліцею



« повернутися до списку новин