A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Харчування – в пріоритеті

Дата: 26.02.2021 15:15
Кількість переглядів: 223

З метою створення умов для здорового розвитку дитини, забезпечення раціональним та повноцінним харчуванням дітей у закладах освіти створено  процес організації харчування: використання різноманітного асортименту продуктів, що гарантує достатній вміст необхідних мінеральних речовин та вітамінів; дотримання режиму харчування, що відповідає фізіологічним особливостям дітей різного віку, суворого дотримання технологічних вимог при приготуванні їжі, забезпечення правильної обробки харчових продуктів, повсякденний контроль за роботою харчоблоку і т. д.

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» безкоштовне харчування у закладах освіти отримують: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах,  діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", діти, батьки яких загинули під час забезпечення проведення антитерористичної операції. Зокрема, у закладах дошкільної освіти – діти з інвалідністю, діти у сім’ях, яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму.

Сесією міської ради прийнято рішення № 4-12/8 від 28 січня 2021 надати безкоштовне харчування у закладах освіти дітям з багатодітних сімей, дітям з інвалідністю, які не навчаються в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти, дітям учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб/ дітям, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Затверджено вартість харчування за рахунок бюджетних коштів:

для учнів пільгових категорій в день одноразовим харчуванням у закладах загальної середньої освіти:

- 1-4 класів – 17 грн. 40 грн.,

- 5-11 класів – 21 грн. 50 коп.

Для дітей у дошкільних підрозділах закладів освіти з 6-ти годинним робочим днем і двохразовим харчуванням в день на одного вихованця в розмірі:

- віком до 3-х років – 24 грн.;

- віком від 3-х до 6 (7) - ти років – 36 грн.

Для дітей у закладах дошкільної освіти з трьохразовим харчуванням в день у розмірі:

- віком до 3-х років – 32 грн.,

- віком від 3-х до 6 (7) – 49 грн.

Встановлено батьківську плату у розмірі, що становить 50 відсотків від вартості харчування на день у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах  закладів освіти.

Орієнтовні обсяги фінансування: місцевий бюджет –  1666800 грн., спеціальний фонд –  4100000 грн.  

Турбуємося про дітей, адже збалансоване харчування – це запорука здоров'я нашого підростаючого покоління.

                   


« повернутися

Вхід для адміністратора