Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Результати районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

 

7 клас – 9 учасників

І місце – Корецька Марія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Дігтяр Лідія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Кириленко Софія, учениця ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Завгородня Вероніка, учениця ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

8 клас – 12 учасників

І місце – Смотрітель Олександра, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М.Артеменка

ІІ місце – Шаталов Антон, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Кошелева Ніка, учениця Городищенського економічного ліцею

ІІІ місце – Кузьменко Олександра, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Пухтій Юлія, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Тригуб Аліна, учениця Городищенського економічного ліцею

 

9 клас – 13 учасників

І місце – Бабич Єлизавета, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце – Ярмолич Ольга, В’язівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Старик Вікторія, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІ ст.

ІІІ місце – Білінкіна Катерина, учениця Хлистунівського академічного ліцею

ІІІ місце – Фисун Євгенія, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.М.Артеменка

ІІІ місце – Шаповал Валентина, учениця Хлистунівського академічного ліцею

ІІІ місце – Оверченко Володимир, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

10 клас – 10 учасників

І місце – Демченко Дарина, учениця Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Іохім Максим, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІ місце – Марченко Юлія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Коваль Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Дудко Яна, учениця Городищенського економічного ліцею

 

11 клас – 11 учасників

І місце – Романенко Владислав, учень Вільшанського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІ місце – Шмунь Дарина, учениця ОНЗ - Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Зайченко Анна, учениця Вербівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Матвійко Анна, учениця Мліївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1



« повернутися до списку новин