A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

ПРИЙНЯТО ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Дата: 21.02.2018 16:03
Кількість переглядів: 403

 У середу, 21 лютого 2018 року, Кабінет міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти. Державний стандарт початкової освіти – це базовий документ, який визначає основні засади й підходи до навчання в початковій школі, а також вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів навчання здобувача освіти і загальний обсяг навчального навантаження.

 

 

 

Саме за ним з 1 вересня 2018 року навчатимуться усі перші класи. Повний текст Стандарту з’явиться у відкритому доступі приблизно за тиждень – це звичайна практика для ухвалених Кабміном документів.

«Цей Стандарт опрацьовували впродовж 2-х років. Ми враховували найцікавіший і найуспішніший досвід 7-и країн, залучили міжнародну експертизу. Ми також враховували найкращі українські традиції, зокрема, які пов’язані зі світосприйняттям. методиками навчання, активного пізнання. Наприклад, закладені ідеї Василя Сухомлинського.

Тобто ми можемо сказати, що цей Стандарт є українським продуктом, який базований на найкращому зарубіжному та національному досвіді», – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич на засіданні уряду.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням:

http://nus.org.ua/news/uryad-zatverdyv-novyj-osvitnij-standart-dlya-pochatkovyh-klasiv/

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора