A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Триває обласний літературно-мистецький конкурс «Роду криниця віща»

Дата: 21.04.2021 08:54
Кількість переглядів: 391

Шевченківський національний заповідник спільно із Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України, Черкаською обласною організацією Національної Спілки художників України, Черкаським обласним управлінням освіти, КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» проводить щорічний літературно-мистецький конкурс «Роду криниця віща» з метою виявлення і підтримки літературно- та художньо обдарованих учнів і студентської молоді, виховання в них любови і поваги до свого роду,  рідної землі своїх батьків і пращурів, інтересу до пізнання родинних звичаїв і традицій.

Цьогоріч літературно-мистецький конкурс оголошується з 15 лютого і проводиться у двох секціях: «Літературна творчість» та «Рід і родина – очима юних художників».

Прийом робіт на конкурс закінчується 1 травня. Вручення нагород переможцям відбудеться на Тарасовій горі в м. Каневі 15 травня в рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Для участі в конкурсі допускаються школярі та студенти. Можна надсилати  поетичні та прозові твори (вірші, оповідання, новели, есе, казки) і малярські роботи, у яких мистецьки осмислено власне бачення ролі родинної основи у формуванні духовно цілісної особистості, зокрема ролі у цьому процесі батька-матері, діда-баби, пращурів із їхніми родовими моральними законами; проблеми втрати сімейних цінностей тощо.

Мова творів ? українська.

 Разом із творчими роботами просимо надіслати:

  1. Коротку біографічну довідку, вказавши прізвище, ім’я та по-батькові автора, рік народження;
  2. Домашню адресу, електронну адресу та номер телефону;
  3. Назву навчального закладу й курс або клас;
  4. Перелік раніше опублікованих творів (якщо є такі);
  5. Інформацію про відвідування літературних гуртків,мистецьких шкіл, а також прізвище, ім’я та по-батькові їхніх керівників;
  6. Інформацію подавати в електронному вигляді на адресу: trunok.kovalenko@ukr.net (із зазначенням: «Конкурс «Роду криниця віща»).

Переможці отримають дипломи, грамоти, пам’ятні подарунки. Кращі твори будуть надруковані в часописі Черкаської НСПУ «Холодний Яр» та видані окремою збіркою, проілюстрованою кращими роботами юних художників.

Телефони для довідок: 0964999600, 0962836665, (0472) 377354, (0236) 32368


« повернутися

Вхід для адміністратора