A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради

Відділ дошкільної освіти обласного інститут післядипломної освіти черкаської обласної ради” проводить челендж “Малята єднають Україну”

Дата: 13.08.2021 08:59
Кількість переглядів: 80

 До Дня Незалежності України 25 серпня відділ дошкільної освіти КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти Черкаської обласної ради" проводить челендж "Малята єднають Україну" серед закладів дошкільної освіти Черкаської області.

Для участі у челенджі, колектив закладу дошкільної освіти має відзняти відео з дошкільниками, які вітають Україну танцем, піснею або віршем про Україну з вступною промовою ведучого.

Відео треба опублікувати на своїй сторінці у соцмережі фейсбук із хештегом #МалятаЧеркащиниВітаютьУкраїну#. Після публікації відео, необхідно надіслати відомості про заклад за посиланням: https://cutt.ly/9QzSy5H до 23.08.2021.

25 серпня з 9:00 у систематизованому вигляді будуть доступні всі відео маленьких Черкащан, де вони вітають Україну з 30 річницею незалежності на сайті відділу дошкільної освіти в розділі "новини" https://divo.klasna.com/uk/site/novini.html та на сайті КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР" http://oipopp.ed-sp.net/ .

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора