A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Заклади освіти отримали Chromebook для дистанційної роботи.

Дата: 28.12.2022 13:57
Кількість переглядів: 103

У продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується у рамках домовленостей Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури UNESCO 27 грудня Городищенська громада отримали 14 ноутбуків Chromebook.

Нагадаємо, означені ноутбуки оснащені спеціалізованою операційною системою від Google – Chrome OS, що відрізняється від звичних освітянам операційних систем. Тому партнерами розроблено чіткі інструкції для педпрацівників із підключення та налаштування ноутбуків. Водночас протягом 2022/2023 навчального року для користувачів ноутбуків передбачене безоплатне навчання, організоване МОН за підтримки Google Україна з можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу.

У подальшому користувачам пристроїв буде надаватися доступ до освітніх ліцензій Teaching & Learning Account для роботи в спільній екосистемі Google Workspace.

Розподіл ноутбуків здійснюватиметься для закладів освіти, які працюють дистанційно.


« повернутися

Вхід для адміністратора