A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 19.12.2023 14:33
Кількість переглядів: 40

Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

3 клас

ІІ місце – Шевченко Максим, учень ОЗО-Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Клименко Поліна, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Дорофєєва Анастасія, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце –  Підмогильна Тетяна, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

 

4 клас

ІІ місце – Лебідь Дарина, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІ місце – Погрібна Владислава, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІІ місце – Проненко Діана, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Бутенко Софія, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

 

5 клас

ІІ місце – Пістун Олександра, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Бабич Алєксандра, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

 

6 клас

ІІ місце – Милокост Анастасія, учениця ОЗО-Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3

 

7 клас

ІІ місце – Івченко Ангеліна, учениця Хлистунівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Герасименко Віталій, учень ОЗО-Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3

 

8 клас

І місце – Маренич Софія, учениця ОЗО-Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3

ІІІ місце – Пустовіт Аліна, учениця Хлистунівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

9 клас

ІІІ місце – Кайсен Дарина, учениця Городищенського економічного ліцею

 

10 клас

І місце – Черкашина Дар’я, учениця ОЗО-Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3

ІІ місце – Антоненко Андрій, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Руденко Ліза, учениця  Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце – Ковтун Альвіна, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

 

11 клас

І місце – Бабич Дар’я, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. С.С.Гулака-Артемовського

ІІ місце – Дордо Елла, учениця Орловецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

ІІІ місце –  Кириленко Софія, учениця ОЗО-Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3


« повернутися

Вхід для адміністратора