A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Про вивчення польської мови

Дата: 19.01.2024 11:18
Кількість переглядів: 34

Повідомляємо про програму «Lingva Polska» https://lingvapl.org для вивчення польської мови здобувачами освіти, яку розробила Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Зазначена програма має гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі» та складається з 30 модулів по 5 уроків і містить 10 000 вправ на кожному рівні (А1 та А2). Кожен урок має свій тематичний діалог та 50-70 завдань до нього для засвоєння матеріалу. Навчання відбувається на реалістичних діалогах (кейсах), озвучених носіями мови.

Програма вивчення польської мови «Lingva Polska» має безкоштовний доступ 24/7 для всіх здобувачів освіти незалежно від їхнього місцезнаходження.

Програма направлена на розвиток мовної інтуїції, що дозволяє будувати речення так, як це роблять носії мови. Додатково в інтерфейс системи включена спеціальна віртуальна клавіатура з літерами польського алфавіту, яких немає на звичайних клавіатурах комп’ютерів.

Для зручності створено коротке навчальне відео, яке допоможе швидко розпочати навчання: https://www.youtube.com/watch?v=-ahWBJIqtNk


« повернутися

Вхід для адміністратора