A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Як готуватися до виконання завдань НМТ з української літератури

Дата: 23.04.2024 11:58
Кількість переглядів: 12

 Національний мультипредметний тест у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети. Другий блок після перерви складатиметься з завдань з історії України, яка є обов'язковою для усіх абітурієнтів, та предмета за вибором учасника тестування. Серед предметів за вибором учасник НМТ може обрати українську літературу.

Усього в блоці НМТ з української літератури буде 30 завдань, з-поміж яких:

  • 25 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п'яти варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).

За виконання завдань блоку мультитесту з української літератури вступники зможуть отримати від 0 до 45 балів.

Зміст завдань блоку НМТ з української літератури буде відповідати чинній програмі ЗНО з української літератури. Ця програма охоплює 7 розділів, вивчення яких передбачено в шкільному курсі з української літератури

Як отримати високий результат?

Для того щоб отримати високий результат з української літератури, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.

Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-ОНЛАЙН з української літератури за попередні роки, вступники зможуть повторити весь матеріал, застосовуючи його на практиці.

А завдання з української літератури, згруповані за певними темами, які відповідають програмі, дозволять відпрацювати найбільш проблемні розділи, приділивши їм максимум уваги при підготовці.

Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до тестів з української літератури минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.

Також майбутні учасники НМТ можуть використати при підготовці перелік творів, тобто своєрідну хрестоматію творів, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками НМТ, та скорочені версії творів на НМТ з української літератури.

Окрім того, для якісної підготовки учасники можуть прослуховувати подкасти з української літератури, які сприятимуть кращому засвоєнню матеріалу.

Усі охочі можуть спробувати свої сили й пройти онлайн демоверсію національного мультипредметного тесту 2024 року.

Також майбутні вступники можуть скористатися сервісом з підготовки до мультитесту. На сервісі представлені тренувальні варіанти мультитесту, які складені відповідно до вимог тесту.

Регулярне виконання тестових завдань з української літератури онлайн дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО/НМТ

Джерело: сайт osvita.ua


« повернутися

Вхід для адміністратора