Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Новини

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Дякую Захисникам»

Дата створення: 15:32 07.12.2018

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора.

Проведенно районний етап конкурсу  відеороликів «Світ професій: дитячими очима»

Дата створення: 10:31 05.12.2018

У рамках виконання Програми професійної орієнтації на 2017-2020 роки та з метою виховання в учнівської молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійного розвитку особи, оптимізації процесу її соціально-професійного становлення відділом освіти Городищенської райдержадміністрації  спільно з Городищенською філією Черкаського обласного центру зайнятості проведенно районний етап конкурсу  відеороликів «Світ професій: дитячими очима». На конкурс подано 10 робіт у двох вікових категоріях від трьох навчальних закладів – Городищенського економічного ліцею, Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та В’язівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Лідер - це той , хто веде за собою!!!

Дата створення: 15:33 04.12.2018

     30 листопада 2018 року  на базі районного Будинку дітей та юнацтва  відбулося навчання лідерів загальноосвітніх навчальних закладів Городищенського району.  Участь взяли 19 лідерів.

Відбувся семінар-практикум заступників з виховної роботи з теми: «Виховна система школи як оптимальний простір життя та творчості особистості».

Дата створення: 11:40 30.11.2018

28 листопада 2018 року на базі  ОНЗ - Городищенської ЗОШ  І-ІІІ ст.№3 відбувся семінар-практикум заступників з виховної роботи з теми: «Виховна система школи як оптимальний простір життя та творчості особистості».