A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Новини

Профілактика вірусного гепатиту А

            В Черкаській області, як і в цілому по Україні, залишається напруженою санітарно-епідемічна ситуація. За інформацією Центру громадського здоров’я України на Вінничині зростає захворюваність на гепатит А: у лікарнях перебуває 151 пацієнт, ще 25 одужали та були виписані з медзакладів.

09:50 03.11.2023

Вітаємо вихованців Городищенського ЦДЮТ

Вихованці Городищенського Центру дитячої та юнацької творчості ніколи не зупиняються на досягнутому і, натхненні своїми старшими наставниками, впевнено йдуть до успіху.

13:59 30.10.2023

«Здобувачі освіти Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 призери обласного етапу Cool Games на Черкащині»

21 жовтня 2023 року на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 імені Василя Симоненка відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів „Cool Games“. Команда ‒ переможець отримує можливість представляти Черкащину на Всеукраїнському рівні та позмагатися з іншими командами різних регіонів України.

12:04 24.10.2023

Вітання освітян громади.

В актовому залі ОЗО- Городищенський ЗЗСО І–ІІІ ст. №3, відзначали професійне свято - День учителя.

10:35 05.10.2023

День захисників і захисниць України у Городищенському ЗДО №1 "Джерельце"

1 жовтня українці відзначають одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників і захисниць України. Саме тому,  напередодні свята у Городищенському закладі дошкільної освіти №1 "Джерельце" відбулися Козацькі забави, на які були запрошені вихованці старшої групи. Під час цього заходу, що вдало організували музкерівник  Підгайна Т.Л та вихователі  Дацько С.І, Сластіон С.І та Богач А.В.,  діти співали пісні про козаків, декламували вірші, гралися в ігри та змагалися як справжні козаки. Головним героєм був Котигорошко, який попросив у дітей допомогти звільнити свою сестричку від змія. Всі завдання діти вирішили швидко і вправно, чим ще раз довели, що є гідними нащадками козаків.

14:35 02.10.2023

Козацькі забави в ЦДЮТ

На козацьку гру-квест «Козацькі забави», присвячену Дню захисника Вітчизни, в Городищенському закладі позашкільної освіти «Центрі дитячої та юнацької творчості» сьогодні зібралася галаслива малеча, вихованці молодших груп.

14:30 02.10.2023

Вхід для адміністратора