A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Новини

Отримали новий «Шкільний автобус»

9 серпня 2023 року завдяки участі в Державній цільовій соціальній програмі «Шкільний автобус», Городищенська територіальна громада отримала поповнення – транспортний засіб ATAMAN D093S2 загальною вартістю майже 2 млн 950 тис. грн, із міського бюджету на умовах співфінансування виділено 885 тис. грн (30%).

11:56 16.08.2023

Вітаємо!

Вже дев'ять років хореографічний колектив сучасного танцю "Льонок" Центру дитячої та юнацької творчості успішно очолює його художній керівник Наталія Медвідь. Колектив має неабиякі досягнення і нагороди за участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних мистецьких фестивалях та конкурсах. І все це завдячуючи організаторським здібностям та креативному підходу до справи Наталії Сергіївни, яка сьогодні, у День молоді, відзначена Почесною Грамотою Городищенської міської ради, а її вихованцям вручені подарунки. Ми радо вітаємо нашу молоду невтомну колегу і зичимо їй та дитячому колективу "Льонок" подальшого творчого розвитку й успіху!

11:52 16.08.2023

Як бути, якщо не вдалося пройти НМТ під час основних сесій?

Стартувало проведення основних сесій національного мультипредметного тесту. Усі зареєстровані учасники вже отримали запрошення з інформацією про дату, час і місце проведення тестування. Проте можуть виникнути обставини, за яких учасник не зможе взяти участі в НМТ. Як діяти, щоб скористатися можливістю пройти тестування під час додаткових сесій?

14:49 07.06.2023

Перемоги юних спортсменів.

З початком літу у юних спортсменів  з’явилось  більше часу для занять спортом та іншими видами активної діяльності. Червень це місяць коли був створений МОК і до дня його створення по всій країні проходитимуть різноманітні заходи. До цього дня відділення легкої атлетики нашої спортивної школи провели міські змагання «Всеукраїнський Олімпійський День» з залученням учнів міських шкіл. Вихованці ДЮСШ змагалися в таких видах легкої атлетики як біг на дистанціях 60, 100, 200, 400 метрів, стрибках у довжину. Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами ДЮСШ.

14:35 07.06.2023

День захисту дітей

1 червня 2023 року в Україні вже традиційно відзначають одне з найпочесніших всесвітніх свят – Міжнародний день захисту дітей.

07:49 02.06.2023

Вітання!

Сьогодні у школах лунають «останні дзвоники». Завершується такий непростий  2022-2023 навчальний рік,  починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нові знання і досвід, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

09:30 31.05.2023

Команда «Вогнеборці» Городищенського закладу освіти І – ІІІ ступенів №2 представила Городищину на конкурсі-квесті Дружин юних рятувальників-пожежних «Острівці безпеки»

24 травня команда «Вогнеборці» Городищенського закладу освіти І – ІІІ ступенів №2 представила Городищину на конкурсі-квесті Дружин юних рятувальників-пожежних «Острівці безпеки», який відбувся у м.Черкаси на території закладу освіти №34. Вісім команд із Черкаського району змагалися з однолітками на знання основних правил безпеки життя.

15:24 26.05.2023

І етап (ТГ) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбувся

 «Сокіл» («Джура») – щорічна Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, метою якої є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва. Гра є формою позакласної роботи з морально-етичного виховання дітей, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. 

18:43 20.05.2023

Відкрито чергову кімнату безпеки

У межах реалізації Всеукраїнського проекту, започаткованого Міністерством освіти і науки України, спільно з ДСНС України, ухваленого розпорядженням КМУ України від 7 вересня 2022 року, за  сприянням відділу освіти  Городищенської міської ради, провідних фахівців Черкаського районного управління ДСНС у Черкаській області, за допомоги батьків  вихованців закладу та жителів села Орловець, спільній праці педагогів та всіх працівників садочка 19 травня 2023 року в Орловецькому ЗДО «Сонечко»  відкрився «Клас безпеки». Створення та функціонування кімнати безпеки сприятиме систематичній підготовці вихованців з питань особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

14:30 19.05.2023

Вхід для адміністратора