A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Новини

Вітаємо!

      Протягом жовтня-листопада 2023 року за ініціативи  Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради було проведено обласний конкурс для вчителів історії та правознавства «Революція гідності. Події, що нас змінили». За підсумками проведення конкурсу в номінації "Інтерв'ю", вчитель Городищенського економічного ліцею Муха Олександр Олександрович посів ІІІ місце. Вітаємо та зичимо подальших успіхів!

11:24 04.12.2023

МОН презентують результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022

Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine презентують результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022.

09:30 04.12.2023

Андріївські вечорниці в ЦДЮТ

Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо  найдорожче, що є у нас: мову, пісню, історію…

15:27 30.11.2023

День Гідності і Свободи в ЦДЮТ

У Городищенському закладі позашкільної освіти  «Центрі дитячої та юнацької творчості» відзначали День Гідності і Свободи. Сьогодні вихованці гуртків «Юні скаути»  (керівник Петро Клименко) і «Гарт» (керівник Ігор Швець) зібрались, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю українців, які загинули у мирний, цивілізований час.

14:30 23.11.2023

Відбулось засідання круглого столу «Взаємодія закладу освіти, сім’ї і суспільства у вихованні дитини, її адаптації до умов соціального середовища»

22 листопада 2023 року у приміщенні методичного сектора відбулось засідання круглого столу «Взаємодія закладу освіти, сім’ї і суспільства у вихованні дитини, її адаптації до умов соціального середовища», в якому взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

10:51 23.11.2023

Вхід для адміністратора