Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Новини

Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку

Дата створення: 10:04 30.11.2018

Вже тривалий час Городищенський заклад дошкільної освіти №2 «Зірочка» впроваджує в повсякденний освітній процес інноваційну програму для дитячих садків «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

Відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 10:41 22.11.2018

20 листопада 2018 року на базі В'язівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар директорів закладів загальної середньої освіти району на тему семінару: "Керівництво впровадженням у освітній процес Державного стандарту початкової освіти".

Відбувся семінар для  наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт МАН за участю представників Черкаського обласного територіального відділення МАН України

Дата створення: 15:44 19.11.2018

16 листопада 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Городищенської райдержадміністрації відбувся семінар для  наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт МАН за участю представників Черкаського обласного територіального відділення МАН України – директора Драник Наталії Олексіївни та методистів: Власенко Валентини Леонідівни і Пустовіт Тетяни Миколаївни на тему «Як організувати науково-дослідницьку роботу з учнями: практичні поради для отримання результату».

14 листопада проведено майстер-клас «TripArt.Пленер» за участі керівника народної  художньої студії «Шевченів край» художника Олекси Близнюка

Дата створення: 12:12 16.11.2018

14 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету  для вчителів образотворчого мистецтва  закладів загальної середньої освіти проведено майстер-клас «TripArt.Пленер» за участі керівника народної  художньої студії «Шевченів край» художника Олекси Близнюка.