Відбулась он-лайн зустріч викладачів Білоцерківського НАУ із учнями старших класів
8 листопада 2022 р. відбулась он-лайн зустріч викладачів кафедри іхтіології та зоології та студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» Білоцерківського НАУ із учнями старших класів, учителями ЗОШ Городищенської ТГ Черкаської області. Було висвітлено престижність навчання в Білоцерківському національному аграрному університеті, зокрема на екологічному факультеті. Демонстрація аудиторій та лабораторії кафедри, акваріумно-басейнового комплексу, передових потужних господарств, де наші студенти проходять практичну підготовку, продемонстрували хороші умови навчання та гарні перспективи працевлаштування.
08:26 10.11.2022