Відділ освіти Городищенської Районної Державної Адміністрації

Новини

Студія педагогічних інновацій

Дата створення: 08:36 27.11.2017

Наше сьогодення потребує творчих, обдарованих, інтелектуально-розвинених громадян, адже від них залежить майбутнє країни. Створення умов для розвитку творчої особистості  є головним завданням для сучасного вихователя. Сучасним дітям вже недостатньо «сухого» викладення матеріалу, вихователь повинен сприяти позитивній мотивації дітей до пізнавальної діяльності, їх потребі в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні.

Семінар практикум завідувачів ДНЗ

Дата створення: 08:33 27.11.2017

 22 листопада 2017 року на базі Городищенського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  №2 «Зірочка»  відбувся семінар практикум завідувачів та методистів з теми: «Науково-методичний супровід професійного зростання педагогів дошкільних навчальних закладів» за участю головного спеціаліста Н.П. Жовталюк.

День гідності та свободи

Дата створення: 12:51 22.11.2017

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи,  вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.