Захід про вибухонебезпечні предмети у Городищенському ЗДО №2 "Зірочка"
Дуже шкода, але в наш час тема вибухонебезпечних предметів набула особливої актуальності. Вкрай важливо донести до дітей інформацію з цього питання.16:57 27.12.2022
Захід про вибухонебезпечні предмети у Городищенському ЗДО №2 "Зірочка"
Дуже шкода, але в наш час тема вибухонебезпечних предметів набула особливої актуальності. Вкрай важливо донести до дітей інформацію з цього питання.16:57 27.12.2022
Відбувся семінар для педагогів закладів дошкільної освіти з інклюзивною формою навчання
27 грудня 2022 року, в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської міської ради відбувся семінар для педагогів закладів дошкільної освіти з інклюзивною формою навчання на тему: «Інклюзивне навчання: організаційні та методичні аспекти у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».16:49 27.12.2022
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури13:23 23.12.2022
Подарунки у День святого Миколая
Справжню радість в цей нелегкий час дітям військовослужбовців подарували Городищенська міська рада та депутатський корпус. У День святого Миколая, відомого біблійного покровителя дітей та усіх, хто потребує допомоги, учні отримали солодкі подаруночки від міської ради з привітаннями, адже в це світле свято важливо, щоб кожен лишився щасливим. Ці подарунки справді додали трохи радості на не по-дитячому серйозні обличчя. Війна принесла корективи в їхні життя, їхні батьки нині захищають нашу країну, за що їм велика шана. Дякуємо Городищенській міській раді та депутатському корпусу за цю невеличку радість подаровану у таке світле свято.11:50 20.12.2022
Андріївські вечорниці у Городищенському ЦДЮТ
Вихованці «Центру дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради за давнім звичаєм зустріли та відзначили одне з перших зимових християнських свят – свято Андрія. На Андріївські вечорниці зібрались, щоб дружно і весело поворожити, взяти участь в іграх та конкурсах, зарядитись позитивною святковою енергією. А якою ж смачною була спечена турботливими матусями калита, яку зразу діставали вкусить, а після свята з апетитом з’їли. У дитячій пам’яті залишаться ці святкування, а що важливіше – українські традиції та звичаї будуть збережені для прийдешніх поколінь, збагачуючи їхню духовність.12:57 15.12.2022
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання14:54 12.12.2022
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій08:35 12.12.2022
Заклади освіти Городищенської міської ради отримали Подяки від Городищенської міської ради
Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році.Особливо актуальним це свято є сьогодні в Україні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.16:16 06.12.2022
16:12 06.12.2022
15:09 06.12.2022