A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Нарада керівників закладів освіти

Акція «Допоможи захиснику України»

Працівники відділу освіти Городищенської міської ради долучились до акції «Допоможи захиснику України», організованій в Городищенській територіальній громаді з метою гідного відзначення Дня Збройних сил України. Через волонтерів допомога потрапить до наших захисників, яким необхідна наша підтримка. А всі разом – до Перемоги!

15:07 06.12.2022

Допоможи захиснику України

Вихованці гуртків «Дивоцвіт» (керівник Оксана Гайдамака) та «Спортивне орієнтування» (керівник Лариса Мацькова) Центру дитячої та юнацької творчості завзято долучились до акції «Допоможи захиснику України», організованій в Городищенській  територіальній громаді з метою гідного відзначення Дня Збройних сил України.

11:02 05.12.2022

Відбулась нарада керівників закладів освіти громади

30 листопада 2022 року в приміщенні залу засідань методичного сектору відділу освіти Городищенської міської ради відбулась нарада керівників закладів освіти горомади.  В ході якої, було розглянуто наступні питання:

13:19 30.11.2022

Заклади освіти громади отримали навчальні набори «Школа в коробці»

18 листопада за підтримки Управління освіти і науки Черкаської ОВА та  організації UNICEF (Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй) 3 заклади освіти Городищенської громади (Городищенський економічний ліцей, Петропавлівський ЗО, Дирдинський ЗЗСО І-ІІ ст.) отримали навчальні набори «Школа в коробці».

11:41 21.11.2022

Відбулося засідання  практичних психологів закладів освіти

16 листопада 2022 року на базі методичного сектору відділу освіти Городищенської міської ради відбулося засідання  практичних психологів закладів освіти на тему: «Психологічна підтримка в умовах воєнного стану». Проведено роботу з кейсами. Практичний психолог Городищенського економічного ліцею та ОЗО-Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Лідія Хоменко  проаналізувала модель опитувальної стабілізації за Нір Ейсар «Тут і зараз».

15:42 16.11.2022

Вхід для адміністратора