Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

7 клас

І місце – Литвин Віталій, учень Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Білінкіна Катерина, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Приходько Богдан, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Ковтун Богдан, учень Журавського НВК;

ІІІ місце – Головащенко Вікторія, учениця Дирдинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Шаповал Валентина, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

ІІ місце – Кравченко Злата, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІ місце – Іохім Максим, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського;

ІІ місце – Зіновік Анастасія, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Лесів Анастасія, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Сукач Ростислав, учень Мліївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М.М. Артеменка;

ІІІ місце – Майборода Уляна, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

І місце – Ковтанець Анастасія, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Свиридюк Альона, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Швидка Вікторія, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІІ місце – Визнюк Наталія, учениця Городищенського економічного ліцею;

ІІІ місце – Підмогильна Юлія, учениця ОНЗ – Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Костогриз Єлизавета, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського.

10 клас

І місце – Грідасова Дарина, учениця Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Погрібна Вікторія, учениця Валявської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Піддубняк Ольга, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Погоріла Аліна, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Ломакіна Світлана, учениця Городищенського економічного ліцею.

11 клас

І місце – Грунтова Людмила, учениця Хлистунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Глазунова Олена, учениця учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського;

ІІІ місце – Шаптала Назар, учень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – Шевченко Ілона, учениця Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Танков Вадим, учень Городищенського економічного ліцею.



« повернутися до списку новин