A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради

ЗНО - 2022

Якими будуть завдання НМТ – національного мультипредметного тесту, який абітурієнти складатимуть цьогоріч замість ЗНО? В УЦОЯО розповіли подробиці про українську мову та математику – коротко перекажу головне!

 Українська мова:

• Буде 20 завдань, із яких: 15 – з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох або п’яти варіантів; 5 – на встановлення «логічних пар».

• Завдань із письмовими відповідями – НЕ буде.

• Так само не буде завдань з української літератури.

• Бали нараховуватимуть за принципом ЗНО: по 1 тестовому балу за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді та по 1 – за кожну правильно визначену логічну пару.

Більше подробиць про тест з української мови, а також ресурси для підготовки до іспиту за посиланням: https://bit.ly/360eADG

 Математика:  Буде 20 завдань, з-поміж яких: 14 – із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів; 4 – на встановлення «логічної пари», ще 2 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

• Завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю НЕ буде.

• За рівнем складності завдання будуть доступні для всіх, хто вивчав математику на рівні стандарту.

• Можна буде користуватися довідковими матеріалами: https://bit.ly/3E02CXp

Більше подробиць про тест, а також ресурси для підготовки до іспиту за посиланням: https://bit.ly/3v8pNe6

Упродовж наступних двох тижнів з’явиться роз'яснення про блок завдань з історії України, а вже наприкінці квітня можна буде ознайомитися з демонстраційним варіантом НМТ.

Крім того, МОН продовжили реєстрацію абітурієнтів для участі в національному мультипредметному тестуванні до 19 квітня. Зареєструватися це можна за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/registration

А всі подробиці з цього приводу – в інфографіці.

 

Вхід для адміністратора