A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Історія освіти Городищини

Потяг до знань

 

Наймолодший район Черкаської області – Городищенський. Із 1968 року старовинне мальовниче містечко з багатою, давньою і цікавою історією стало районним центром. Наша земля дала Україні багато відомих людей. Це  письменники,  композитори, громадські діячі, а головне – щирі доброзичливі люди.

 Городищани завжди виявляли нестримний потяг до знань, прагнули освоїти основи наук, а створені згодом школи ставали центром роботи не тільки з батьками та учнями, а  й із громадськістю.

Приємно відзначити, що саме наш район у  1968 році у зв’язку з введенням у перших класах експериментального навчання було визначено експериментальним по Черкаській області, цього ж року створено методичний кабінет, усе навчання переходило на нову систему освіти, змінювались підручники, програми.

Сьогодні в районі працює 28 шкіл, у тому числі Городищенський економічний ліцей, вечірня школа та Вільшанська спеціальна школа-інтернат; створена і продуктивно діє  Станція юних туристів, забезпечує дозвілля дітей районний Будинок дітей та юнацтва, працює Дитячо-юнацька спортивна школа. 

Школа ніколи не втратить своєї просвітницької функції. До неї завжди поспішатимуть діти, вона є і буде центром духовного здоров’я і естетичного виховання, творчих думок і несподіваних дитячих відкриттів.

О.А.Захаренко

Завантажити повний текст

Вхід для адміністратора