A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городищенської міської ради Черкаської області

Презентація інтерактивного збірника навчальних занять «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя»

Дата: 28.03.2019 15:06
Кількість переглядів: 249

27 березня 2019 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся Всеукраїнський семінар-презентація нового інтерактивного ресурсу – «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя» – збірки методичних розробок про багатогранну історію та пам’ять Бабиного Яру у місцевому та загальноукраїнському контексті.

Від спікерів пан Віталій Бобров зазначив, що проект «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» здійснюється Українським центром вивчення історії Голокосту, Українським інститутом національної пам’яті, Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Музеєм історії міста Києва за підтримки Українського інституту національної пам’яті та Благодійної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Канада).

Пропонований інтерактивний ресурс розроблено як додаткові матеріали на допомогу вчителю для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру – нацистського та радянського тоталітаризмів до, під час та після Другої світової війни. Він орієнтований на освітян, які викладають історію та/або інші предмети гуманітарного циклу, працюють з різними віковими групами. Використання інтерактивного путівника допоможе задіяти в освітньому процесі критичне мислення, міждисциплінарні підходи, активуючі методики, розвиток емпатії та емоційного інтелекту.

Ресурс містить 45 готових навчально-методичних розробок та спеціальний модуль-конструктор занять, де кожен вчитель може складати та публікувати власні матеріали. Віртуальна виставка та документальний фільм, які є основою цього інтерактивного проекту, містять вичерпну історичну інформацію про історію Бабиного Яру та вшанування пам’яті цього місця.

            У ході роботи спікери пан Віталій Нахманович та пані Ольга Лімонова детально розповіли як працює сам ресурс, вказали на цифрові та інформаційні особливості.

Усі учасники семінару отримали від організаторів сертифікати про участь, друкований примірник видання та доступ до віртуальної виставки із документальними ресурсами (режим доступу за посиланням: memory.kby.kiev.ua).

Щиро дякуємо Українському центру вивчення історії Голокосту за цікавий і змістовний захід. Сподіваємося на наступні творчі зустрічі.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора