Інтернет-семінар для педагогічних працівників початкової школи «ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ»
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту у жовтні 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») буде проходити науково-методичний Інтернет-семінар з проблеми: «Практичне застосування стратегій критичного мислення як засіб формування компетентностей молодших школярів».
До участі в Інтернет-семінарі запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, психологи, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
Для обговорення пропонуємо такі напрямки:
- Середовище для розвитку критичного мислення молодших школярів.
- Застосування стратегій розвитку критичного мислення на уроках початкової школи.
- Застосування стратегій розвитку критичного мислення в позаурочній діяльності молодших школярів.
- Застосування стратегій розвитку критичного мислення на уроках математики
- Застосування стратегій розвитку критичного мислення на уроках природознавства.
- Формування творчих та пізнавальних здібностей учнів з використанням технології розвитку критичного мислення.
Матеріали (власні методичні розробки, статті, роздуми тощо) просимо надсилати на електронну адресу psck@ukr.netз позначкою «Інтернет-семінар» до 20 жовтня 2017 року.
Матеріали Інтернет-семінару будуть розміщені до 01 листопада 2017 року на Черкаському освітянському порталі (у розділі «Конференції, семінари. – Інтернет-заходи). Крім того, планується випуск окремої збірки. Учасники Інтернет-семінару, матеріали яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.
10 листопада 2017 року з 14.00 до 16.00 на форумі Черкаського освітянського порталу буде проходити обговорення матеріалів учасників Інтернет-семінару.
Вимоги до оформлення матеріалів: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, всі поля – 2 см, редактор Word.
У правому куті – прізвище, ім’я та по батькові (повністю) автора (напівжирними літерами), посада, повна назва навчального закладу.
На наступному рядку друкується назва матеріалу (відцентрована, великими напівжирними літерами). Звертаємо увагу: в оголошенні подані напрямки, а не назви статей! Через півтора рядка – основний текст.
Після тексту обов’язково подається список літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с. 175] – перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг матеріалів 5-10 сторінок.
Автори матеріалів несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам.